WebRTC

  Twoja firma oferuje usługi? a może sprzedaje produkty? Zaoferuj swoim Klientom na całym Świecie bezpłatne rozmowy #WebRTC 

 

Jak wiecie, obecnie większość firm podaje na swojej stronie internetowej lub w podpisie email cały numer telefonu. 

Potencjalni klienci muszą przepisać numer, wybrać odpowiednie cyfry, wysłuchać nagranych zapowiedzi IVR i czekać w kolejce na możliwość rozmowy.

 

A czy wy lubicie? dzwonić do firmy i usłyszeć jesteś 7 w kolejce, przybliżony czas na rozmowę z konsultantem to 16 minut.

 

Czy wiecie ilu Waszych potencjalnych klientów się wówczas rozłącza?

64% klientów indywidualnych i aż 80% klientów B2B oczekuje odpowiedzi od sprzedawcy w czasie rzeczywistym!

 

Mam dla Was freeLink który łączy bezpłatnie klientów z Twoją firmą.

 

Klient korzystając z przeglądarki Google Chrome, FireFox, Opera lub Apple iOS przegląda waszą firmową stronę Internetową na smartfonie lub PC i zamiast numeru telefonu widzi dowolny napis – baner ”Zadzwoń do mnie za darmo” po kliknięciu w napis który jest zarazem linkiem rozmowy - dzwoni do was bezpośrednio na telefon IP, telefon komórkowy lub twoją obecną Centralę Telefoniczną.

 

Rozmowa dla obydwu stron jest bezpłatna bez względu na to z jakiego miasta lub kraju jest połączenie i jak długo trwa rozmowa.

 

Już od dziś każdy Klient może zadzwonić do twojej firmy za darmo! Zobacz jak możesz wykorzystać usługę freeLink w swojej firmie?

 

    Podam kilka dowolnych przykładów e-commerce reklamując produkty i firmy

 

  1. Administracja Publiczna udostępnia bezpłatną chmurę dla Obywateli którzy na swoim smartfonie przeglądają stronę internetową Urzędu Miasta … Gminy, Dzielnicy, chcąc załatwić dowolną sprawę, klikają w link Masz dodatkowe pytania – zadzwoń do nas za darmoi zostają połączeni  bezpośrednio z telefonem wybranego urzędnika. 

 

  1. Na stronie Internetowej sklepu IKEA klient widzi ”fotel” który mu się podoba – klikając w  zdjęcie może za darmo wygenerować bezpośrednie połączenie do obsługi sklepu.

 

  1. Na stronie Internetowej salonu BMW klient wybrał samochód marzeń ale chciałby zadać jeszcze kilka dodatkowych pytań - klikając w zdjęcie samochodu może porozmawiać z dealerem który zajmuje się sprzedażą wybranego modelu.

 

  1. Klient chciałby zamówić kosmetyki (lub inne dowolne produkty) w sklepie Internetowym – klikając w zdjęcie ”perfum” – zostaje bezpośrednio połączony ze swoją konsultantką.

 

 5. Znany bank reklamuje ”Super Kredyt” – klient klika w baner który prowadzi go do bezpośredniej rozmowy z opiekunem konta.

  1. Korzystasz z serwisów społecznościowych takich jak Facebook, YouTube, Instagram? teraz nie musisz udostępniać swojego prywatnego numeru telefonu, wystarczy freeLink aby zachować odrobinę prywatności.

 

  1. Widzieliście lodówkę firmy Samsung która sama zamówi brakujące produkty. A co gdy na wyświetlaczu tejże lodówki jest przycisk „zadzwoń” Z chwilą kiedy klikniemy możemy zadzwonić na wcześniej zaprogramowany numer … każde urządzenie IoT podłączone do Internetu może zacząć bezpłatnie ”rozmawiać”

Czym nasze rozwiązanie #WebRTC różni się od innych komunikatorów

 

Krótko mówiąc prostotą działania i bezpieczeństwem danych, tzn. Klient klika w ”link rozmowy - freeLink” i bez konieczności instalowania oprogramowania, udostępniania danych z telefonu np. kontaktów, zdjęć może dzwonić i rozmawiać.

 

Pamiętaj – bez względu jak długi jest czas rozmowy i z iloma Klientami rozmawiasz – płacisz tylko abonament miesięczny za rozmowy bez limitu

 

freeLink działa na całym Świecie i w dowolnym języku.

 

Pozwól swoim Klientom na bezpłatny kontakt a zobaczysz jak wzrośnie sprzedaż Twoich produktów lub usług.

 

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Zobaczcie materiał filmowy https://webrtc.pl/film-WebRTC   

                                      www.WebRTC.pl