freeLink

Twoja firma oferuje usługi? a może sprzedaje produkty? 

Zaoferuj swoim Klientom na całym Świecie bezpłatne rozmowy online

 

Obecnie większość firm podaje na swojej stronie internetowej lub w podpisie email cały numer telefonu. 

Potencjalni klienci muszą przepisać numer, wybrać odpowiednie cyfry, wysłuchać nagranych zapowiedzi IVR i czekać w kolejce na możliwość rozmowy.

 

A czy wy lubicie? dzwonić do firmy i usłyszeć jesteś 7 w kolejce, przybliżony czas na rozmowę z konsultantem to 16 minut. Ilu Waszych potencjalnych klientów się wówczas rozłącza?

 

Mam dla Was usługę freeLink która łączy bezpłatnie klientów z Twoją firmą.

 

Klient korzystając z Internetu i przeglądarki Google Chrome, FireFox, Opera lub Apple Safari przegląda waszą firmową stronę Internetową na smartfonie lub PC i zamiast numeru telefonu widzi dowolny napis – baner ”Zadzwoń do mnie za darmo

- Klient klika w napis który jest zarazem linkiem rozmowy, a następnie dzwoni do was bezpośrednio na telefon IP, telefon komórkowy lub twoją obecną Centralę Telefoniczną.

 

Rozmowa dla obydwu stron jest bezpłatna bez względu na to z jakiego miasta lub kraju jest połączenie i jak długo trwa rozmowa.

 

 Każdy Klient może zadzwonić do twojej firmy za darmoZobacz jak możesz wykorzystać usługę freeLink w swojej firmie

 

Podam kilka dowolnych przykładów e-commerce reklamując produkty i firmy

 

  1. Administracja Publiczna udostępnia bezpłatną chmurę dla Obywateli którzy na swoim smartfonie przeglądają stronę internetową Urzędu Miasta … Gminy, Dzielnicy, chcąc załatwić dowolną sprawę, klikają w link Masz dodatkowe pytania – zadzwoń do nas za darmoi zostają połączeni bezpośrednio z telefonem wybranego urzędnika. 

 

  1. Na stronie Internetowej sklepu IKEA klient widzi ”fotel” który mu się podoba – klikając w  zdjęcie może za darmo wygenerować bezpośrednie połączenie do obsługi sklepu.

 

  1. Na stronie Internetowej salonu BMW klient wybrał samochód marzeń ale chciałby zadać jeszcze kilka dodatkowych pytań - klikając w zdjęcie samochodu może porozmawiać z dealerem który zajmuje się sprzedażą wybranego modelu.

 

  1. Klient chciałby zamówić kosmetyki (lub inne dowolne produkty) w sklepie Internetowym – klikając w zdjęcie ”perfum” – zostaje bezpośrednio połączony ze swoją konsultantką.

 

  1. Znany bank reklamuje ”Super Kredyt” – klient klika w baner który prowadzi go do bezpośredniej rozmowy z opiekunem konta.

 

  1. Korzystasz z serwisów społecznościowych takich jak Facebook, YouTube, Instagram? teraz nie musisz udostępniać swojego prywatnego numeru telefonu, wystarczy freeLink aby zachować odrobinę prywatności.

 

  1. Widzieliście lodówkę firmy Samsung która sama zamówi brakujące produkty. A co gdy na wyświetlaczu tejże lodówki jest przycisk „zadzwoń” Z chwilą kiedy klikniemy możemy zadzwonić na wcześniej zaprogramowany numer … każde urządzenie IoT podłączone do Internetu może zacząć bezpłatnie ”rozmawiać”

 

Czym nasze rozwiązanie WebRTC różni się od innych komunikatorów?

Krótko mówiąc prostotą działania i bezpieczeństwem danych, tzn. Klient klika w ”link rozmowy - freeLink” i bez konieczności udostępniania danych z telefonu komórkowego np. kontaktów, zdjęć może za darmo dzwonić i rozmawiać.

 

freeLink działa na całym Świecie i w dowolnym języku. Pozwól swoim Klientom na bezpłatny kontakt a zobaczysz jak wzrośnie sprzedaż Twoich produktów lub usług.

 

Zapraszamy wszystkich do współpracy. Zobaczcie przygotowany materiał filmowy https://webrtc.pl/film-WebRTC

 

 

* usługa wspiera telefony Apple - pobierz jednorazowo dedykowaną aplikację ze sklepu App Store

   usługa nie wspiera przeglądarki Internet Explorer oraz Edge.