Video rozmowy WebRTC

 Rozmawiaj ze znajomymi, partnerami biznesowymi tak, jakby byli obok, zaproś dowolną osobę na spotkanie wysyłając jej link z nazwą pokoju.

    WebRTC staje się formą komunikacji, bez której coraz trudniej wyobrazić sobie prowadzenie biznesu, opartego na nieustannych kontaktach z klientami.

To najlepszy sposób dotarcia do osób, które swoje sprawy najchętniej załatwiają przez Internet i które nie chcą tracić ani chwili w oczekiwaniu na rozmowę.

Doświadczenia firm, które zdecydowały się skorzystać z usług freePBX’a, są jednoznaczne: ich zyski rosną, a konsumenci są bardziej zadowoleni z jakości świadczonych usług. Inne zalety ? po pierwsze ...

Bez czekania na odpowiedź

WebRTC jest niezwykle elastyczną formą komunikacji. To klient rozpoczyna rozmowę z konsultantem i kontynuuje ją wtedy, kiedy ma na to czas i ochotę.  

Rozmowa, która nie krępuje

Z punktu widzenia wielu użytkowników największą zaletą WebRTC jest jego anonimowość. Anonimowość sprawia, że dystans między klientem a konsultantem błyskawicznie się skraca. Tożsamość konsumenta może pozostać nieznana, a jednocześnie czuje się on wyjątkowo. Takie proaktywne działania znacząco zwiększają prawdopodobieństwo tego, że odwiedzający witrynę ze zwykłego internauty zamieni się w zadowolonego klienta.

Profesjonalizm

Sprzedaż towarów i usług przy pomocy WebRTC wymaga doskonałej znajomości oferowanych produktów, prowadzący rozmowę konsultanci powinni mieć odpowiednie predyspozycje: błyskawiczny refleks, poczucie humoru, doświadczenie handlowe które sprawi, że zakupy przez Internet wejdą w nowy etap i przekonają do siebie nawet najbardziej nieufnych konsumentów.

Pełna mobilność

Z WebRTC można bez kłopotu korzystać za pomocą komputera, smartfona, tabletu – potrzebny jest tylko dostęp do sieci, a rozmowa możliwa jest nawet przez publiczne Wi-Fi. W dodatku, w przeciwieństwie do niektórych firmowych infolinii, rozmowy WebRTC są zawsze bezpłatne.

Jakie są perspektywy wykorzystania WebRTC przez polskie firmy?

Usługa z oczywistych względów będzie coraz bardziej popularna. W niektórych dziedzinach, na przykład w e-commerce, WebRTC szybko wypiera tradycyjne infolinie telefoniczne, w innych będzie ich cennym uzupełnieniem. Aby poprawić swoją pozycję na rynku, firmy powinny otworzyć się na takie, bardzo nowoczesne rozwiązania.

WebRTC to narzędzie przeznaczone nie tylko dla nowoczesnego Klienta, ale i dla przedsiębiorcy, który trzyma rękę na pulsie technologicznych zmian.

 

wideo chat

 

Video rozmowy realizowane są na przeglądarkach

Chrome (google),

Firefox (mozilla)

Opera.

Wideo rozmowy działają z przeglądarki do przeglądarki, nie trzeba pobierać żadnego oprogramowania ani wtyczek w celu utworzenia video spotkania. 

 

wideo konferencje, wideo rozmowy bez limitu

 

 

Rozmowy WebRTC face-to-face, realizowane są poprzez Secure RTP, które zapewnia szyfrowanie pakietów audio i video przy wykorzystaniu mechanizmu AES. Szyfrowane są również dane za pomocą bezpiecznego protokołu Real-Time, który w pełni chroni przed hakerami komunikację IP. 

 

   Czy chcesz ? uruchomić na swojej stronie firmowej link:  "Zadzwoń do nas za darmo" lub usługę:

video recepcja, video konsultant, video doradca, video kontakt, video infolinia, video rozmowy, video konferencje, video spotkania, video marketing, video konsultacje, video chat ...

 

Najprostsze bezpłatne Video Rozmowy na Świecie - Zapraszamy

 

Krok 1  kliknij w baner,    Krok 2  wpisz dowolną nazwę użytkownika,    Krok 3 prześlij link drugiej osobie, aby mogła dołączyć do / video / rozmo

How It works:  Step 1  Click on banner, Step 2  enter any user name, Step 3  send a link to other person in order to join the conversation